RESTAURACJA

Dysponujemy 65 miejscami w sali restauracyjnej.

Oferujemy:

  • Przytulną restaurację
  • Przytulne pokoje hotelowe
  • Ogród letni z placem zabaw dla dzieci oraz grillem
Restauracja Jaszowianka
Karczma Jaszowianka - zdjęcie restauracji wesela imprezy okolicznościowe

Karczma Jaszowianka położona jest w malowniczym zakątku miasta Ustroń co stanowi idealne tło dla takich uroczystości jak Wesela, Imprezy Okolicznościowe oraz Spotkania Firmowe. Piękny widok na góry z naszego Ogrodu Letniego zachęca do organizowania spotkań rodzinnych przy wspólnym biesiadowaniu. W klimatycznym wnętrzu Karczmy możesz zorganizować przyjęcie na około 65 osób. Część górna Jaszowianki to siedem przytulnych pokoi z łazienkami. Możesz w nich spędzić miłe weekendy z rodziną lub przyjaciółmi. Jest to również idealne rozwiązanie noclegu dla PARY MŁODEJ.

Nasze kameralne wnętrze, oraz smaczna kuchnia zachęca do organizowania uroczystości rodzinnych. Zapewniamy niepowtarzalną atmosferę, profesjonalną obsługę i doskonałą kuchnię. Dysponujemy bezpiecznym i dużym parkingiem oraz ogrodem letnim w którym organizujemy imprezy plenerowe. Zapraszamy zarówno osoby indywidualne jak i grupy zorganizowane, dla których przygotowujemy wyjątkowe programy pobytu dostosowany do potrzeb naszych Gości.

Karczma Jaszowianka - imprezy okolicznościowe, wesela, urodziny, imprezy rodzinne

Serwujemy dania z menu a także dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta np.: pieczenie prosiaka lub barana, oraz wiele innych potraw według wcześniejszych uzgodnień. Zapewniamy możliwość wynajmu kapeli góralskiej.